FAQ

Що таке тепла підлога і навіщо віна?

Тепла підлога – це сучасна технологія, що застосовується як основне, так і додаткове опаленням приміщення або просто – для комфортного підігріву підлогового покриття. Ще у стародавньому Римі використовувалися схожі системи і з часом вони завоювали велику популярність по всьому світі – адже це значна економія на відміну від точкового опалення (наприклад, радіатори). І завдяки саме теплій підлозі можна досягти ідеального мікроклімату та забути про холодну підлогу.

Чи може вдарити струмом?

Це виключено на 100%! Вся продукція Magnum Heating вироблена тільки з високоякісних матеріалів та компонентів. Кожен виріб проходить випробування на надійність ізоляції у виробничих умовах при 4000В. Вся продукція Magnum Heating відповідає всім європейським і світовим стандартам безпеки та має міжнародний сертифікат VDE.

Чому саме ТМ Magnum Heating

ТМ Magnum Heating має майже 30-річну історію і є одним з провідних світових лідерів з виробництва обладнання для систем опалення. Продукція Magnum Heating користується підвищеним попитом в країнах Європи – адже компанія виготовляє свою продукцію з урахуванням найсучасніших технологій та матеріалів, що забезпечує максимальну економічність і надійність експлуатації продукції, що підтверджено найбільш визнаними світовими сертифікатами відповідності.

Що краще – мат чи кабель?

Це не правильне формулювання питаня, тому що вони мають різне цільове призначення. І нагрівальний кабель, і нагрівальний мат ТМ Magnum Heating – це найбільш ефективні та надійні способи опалення приміщення. Нагрівальні мати мають фіксовану потужність і використовуються як комфортний підігрів плитки з максимальною швидкістю прогріву. У нагрівальному кабелі можна регулювати потужність – це дозволяє використовувати його як основне опалення та для прогріву більш холодних зон. Кабель укладається у стяжку – він її довше прогріває, але і стяжка потім довше віддає тепло.

Чому тепла підлога ТМ Magnum Heating дорожча за деякі інші ТМ?

Вся продукція Magnum Heating вироблена тільки з високоякісних матеріалів і компонентів, із урахуванням сучасних технологій. Таким чином забезпечується максимальна надійність продукції. Дешевші вироби інших ТМ вироблено, відповідно, з більш дешевої сировини, що впливає на якість, довговічність, надійність та економічність продукції, наприклад, у разі поганої зовнішньої ізоляції нагрівального кабелю, він буде довше нагріватися, а від цього – більше витрат на електроенергію. Також, нагрівальний кабель Magnum 17W Magnum 30W вироблено відповідно до всіх вимог техніки безпеки, завдяки чому кабель має 2 клас (експлуатація в складних умовах) і тому термін експлуатації у нього значно вище.

Чому саме електрична тепла підлога, а не водяна?

Електрична тепла підлога має певні переваги, а саме:

  • Простий, а тому більш дешевий монтаж.
  • Більш економічний варіант за рахунок контролю температурного режиму.
  • Не потребує обслуговування
  • Більш точне управління температурою, що дозволяє забезпечити найбільш комфортний мікроклімат.
  • Більш безпечна експлуатація у багатоквартирному будинку – електрична підлога, набагато легша за водяну і немає підстав для хвилювань що у разі пошкодження системи може статися затоплення сусідів.
  • Набагато економніше для простого підігріву підлогового покриття – нагрівання відбувається в рази швидше та не допускає перегріву повітря.